Asr klinika
Tibbiy markazlar va klinikalar Doctor Lotos Georgiadi Evelina Timurovna

Georgiadi Evelina Timurovna

⌛ Ish staji: 4 yil

✓ Uyga chiqish


Shifokor klinikada qabul qiladi: Doctor Lotos.
Manzil: Klinika manzili Oltintepa ko'chasi, 36, Yashnobod tumani, Toshkent
Mo'ljal: Retrohaus restorani

Konsultatsiya narxi
Umumiy amaliyot shifokorining dastlabki maslahati 300 000 so'm
Gastroenterologning dastlabki maslahati 300 000 so'm
Diyetisyenning dastlabki maslahati 300 000 so'm

Shifokorning ish kunlari:
Seshanba 10:00-16:00
Juma 10:00-16:00
Ish tajribasi:

- "Medikana" klinikasi. "Nova Diagnostics" klinikasi.

Malaka oshirish kurslari:

- Umumiy amaliyot shifokorlari uchun diabet. International Diabetes Federation, supported by IDF Europe, Toshkent. Integrativ va klinik nutritsiologiya, bolalar diyetologiyasi. MIIN (Xalqaro integrativ nutritsiologiya instituti), Rossiya.

Ma'lumoti

2001-2008 ToshMI. Davolash ishi.


Shifokor Georgiadi Evelina Timurovna qabuliga telefon orqali yozilish: ☎️ +998-99-277-88-88

Shifokor Georgiadi Evelina Timurovna haqida sharhlar

Shifokor Georgiadi Evelina Timurovna haqida hali sharhlar yo'q. Birinchi sharhni yozing!

Sharh qoldirish
Batafsil ma'lumot olish va shifokor konsultatsiyasiga telefon orqali yozilishingiz mumkin: ☎️ +998-99-277-88-88

Shifokor Georgiadi Evelina Timurovna ga savollar


Hali savollar yo'q

Shu mutaxassislikdagi boshqa shifokorlar

Saliev Sochibjon Ikromovich
Saliev Sochibjon Ikromovich
Umumiy amaliyot shifokori (VOP. oilaviy shifokor)
NBF MED

So'nggi sharhlar va izohlar

Avatarsiz
Ким Эдуард 24.08.2026 10:58
Здравствуйте, нужен проктолог для бабули 86 лет. и провести диагностику болей в нижней части живота,...

Batafsil...

 
Avatarsiz
Klinikaning nomi: Biomed Medical Service Group
Сохобидинов 23.08.2026 07:59
МРТ в вашей клинике имеется?

Batafsil...

 
Avatarsiz
Чапанова Гульбазар 22.08.2026 07:59
Здравствуйте хотела узнать стоимость лечения с проживания диагноз жировой гепатоз

Batafsil...

 
Avatarsiz
Klinikaning nomi: Xalos xaymed diagnostics
Ельмеева 22.08.2026 07:57
Здравствуйте!Я сдавала анализ ХГЧ 19.08.2026 года.Хотела бы узнать точный результат

Batafsil...