Asr klinika
Tibbiy markazlar va klinikalar Expert Medical Clinic Muslimov Ulugbek Yakubzhanovich

Muslimov Ulugbek Yakubzhanovich

⚕️ Plastik jarroh, Kattalar uchun
⌛ Ish staji: 19 yil

Shifokor klinikada qabul qiladi: Expert Medical Clinic.
Manzil: Klinika manzili Beruniy shoh ko‘chasi, 32, Shayxontohur tumani, Toshkent
Mo'ljal: "Tinchlik" metrosi

Konsultatsiya narxi
Plastik jarrohning dastlabki maslahati 150 000 so'm

Plastik, estetik va yuz-yuz operatsiyalarining barcha turlarini amalga oshiradi. 

Shifokorning ish kunlari:
Qabul kunlarini telefon orqali aniqlang
Ma'lumoti

2008-2011 «Jag'-yuz xirurgiyasi» mutaxassisligi bo'yicha magistratura.

2007-2008 Vohidov nomidagi RIXMda «Nur diagnostikasi» mutaxassisligi bo'yicha ordinatura.


Shifokor Muslimov Ulugbek Yakubzhanovich qabuliga telefon orqali yozilish: ☎️ +998-71-249-15-90

Shifokor Muslimov Ulugbek Yakubzhanovich haqida sharhlar

Shifokor Muslimov Ulugbek Yakubzhanovich haqida hali sharhlar yo'q. Birinchi sharhni yozing!

Sharh qoldirish
Batafsil ma'lumot olish va shifokor konsultatsiyasiga telefon orqali yozilishingiz mumkin: ☎️ +998-71-249-15-90

Shifokor Muslimov Ulugbek Yakubzhanovich ga savollar


Hali savollar yo'q

Shu mutaxassislikdagi boshqa shifokorlar

So'nggi sharhlar va izohlar

Avatarsiz
Ким Эдуард 24.08.2026 10:58
Здравствуйте, нужен проктолог для бабули 86 лет. и провести диагностику болей в нижней части живота,...

Batafsil...

 
Avatarsiz
Klinikaning nomi: Biomed Medical Service Group
Сохобидинов 23.08.2026 07:59
МРТ в вашей клинике имеется?

Batafsil...

 
Avatarsiz
Чапанова Гульбазар 22.08.2026 07:59
Здравствуйте хотела узнать стоимость лечения с проживания диагноз жировой гепатоз

Batafsil...

 
Avatarsiz
Klinikaning nomi: Xalos xaymed diagnostics
Ельмеева 22.08.2026 07:57
Здравствуйте!Я сдавала анализ ХГЧ 19.08.2026 года.Хотела бы узнать точный результат

Batafsil...