Asr klinika
Tibbiy markazlar va klinikalar Milliy Tibbiyot Markazi Shoberdiyev Xusniddin Abduraxmon ugli

Shoberdiyev Xusniddin Abduraxmon ugli

⚕️ Anesteziolog-reanimatolog, Kattalar uchun
⌛ Ish staji: 4 yil

Shifokor klinikada qabul qiladi: Milliy Tibbiyot Markazi.
Manzil: Klinika manzili Maxtumquli ko‘chasi, 103-uy, Yashnobod tumani, Toshkent

Shifokorning ish kunlari:
Qabul kunlarini telefon orqali aniqlang

Shifokor Shoberdiyev Xusniddin Abduraxmon ugli qabuliga telefon orqali yozilish: ☎️ +998-71-205-15-14

Shifokor Shoberdiyev Xusniddin Abduraxmon ugli haqida sharhlar

Shifokor Shoberdiyev Xusniddin Abduraxmon ugli haqida hali sharhlar yo'q. Birinchi sharhni yozing!

Sharh qoldirish
Batafsil ma'lumot olish va shifokor konsultatsiyasiga telefon orqali yozilishingiz mumkin: ☎️ +998-71-205-15-14

Shifokor Shoberdiyev Xusniddin Abduraxmon ugli ga savollar


Hali savollar yo'q

Shu mutaxassislikdagi boshqa shifokorlar

Novikov Sergey Anatolyevich
Novikov Sergey Anatolyevich
Anesteziolog-reanimatolog
MEDAS

So'nggi sharhlar va izohlar

Avatarsiz
Ким Эдуард 24.08.2026 10:58
Здравствуйте, нужен проктолог для бабули 86 лет. и провести диагностику болей в нижней части живота,...

Batafsil...

 
Avatarsiz
Klinikaning nomi: Biomed Medical Service Group
Сохобидинов 23.08.2026 07:59
МРТ в вашей клинике имеется?

Batafsil...

 
Avatarsiz
Чапанова Гульбазар 22.08.2026 07:59
Здравствуйте хотела узнать стоимость лечения с проживания диагноз жировой гепатоз

Batafsil...

 
Avatarsiz
Klinikaning nomi: Xalos xaymed diagnostics
Ельмеева 22.08.2026 07:57
Здравствуйте!Я сдавала анализ ХГЧ 19.08.2026 года.Хотела бы узнать точный результат

Batafsil...