Asr klinika
Tibbiy markazlar va klinikalar INDOMED (ERA med) Hamidov Sirozhiddin Nuriddinovich

Hamidov Sirozhiddin Nuriddinovich

⚕️ Nevrolog, Nevropatolog, Reabilitolog, Kattalar uchun
Oliy toifali shifokor
⌛ Ish staji: 21 yil

✓ Uyga chiqish


Shifokor klinikada qabul qiladi: INDOMED (ERA med).
Manzil: Klinika manzili Maxtumquli ko'chasi 105, Yashnobod tumani, Toshkent
Mo'ljal: "Tashselmash" o'tish yo'li, O'zbekiston Davlat Filarmoniyasi Musiqa saroyi

Konsultatsiya narxi
Nevrolog (nevropatolog)bilan dastlabki maslahat 200 000 so'm
Reabilitologning dastlabki maslahati 200 000 so'm

U Markaziy va periferik asab tizimining kasalliklarini, mushak-skelet tizimining ba'zi patologiyalarini oldini olish, davolash va diagnostika qilish bilan shug'ullanadi. Vegetativ-qon tomir distoni, insult, migren, osteoxondrozni davolaydi.

Shifokorning ish kunlari:
Dushanba 09:00-15:00
Seshanba 09:00-15:00
Chorshanba 09:00-15:00
Payshanba 09:00-15:00
Juma 09:00-15:00
Shanba 09:00-15:00
Ma'lumoti

2004-2006 Ordinatura. Buxoro Tibbiyot Instituti.


Shifokor Hamidov Sirozhiddin Nuriddinovich qabuliga telefon orqali yozilish: ☎️ +998-88-005-08-55

Shifokor Hamidov Sirozhiddin Nuriddinovich haqida sharhlar

Shifokor Hamidov Sirozhiddin Nuriddinovich haqida hali sharhlar yo'q. Birinchi sharhni yozing!

Sharh qoldirish
Batafsil ma'lumot olish va shifokor konsultatsiyasiga telefon orqali yozilishingiz mumkin: ☎️ +998-88-005-08-55

Shifokor Hamidov Sirozhiddin Nuriddinovich ga savollar

Toshtemirov.nuriloo
Psixatir
Хамдамова Дилбар Очиловна
Ассалому алейкум Сирожиддин. Ишларингиз яхшими? Мен 2013-14 йилларда сизда даволанганман. Яна даволанмокчи эдим. Сиз билан кандай боглансам булади?
Mahkamova shirina
Asalomu alaykum sirojiddinaka sizda lecheniya ogandum yana boshim ogriyapti

Shu mutaxassislikdagi boshqa shifokorlar

So'nggi sharhlar va izohlar

Avatarsiz
Klinikaning nomi: Osteopatiyauz
Гузал 25.08.2026 21:49
Чакалогими оборганман, буйнида сикилиши булган, жуда яхши ёрдам беришган.Уз ишларини устаси

Batafsil...

 
Avatarsiz
Klinikaning nomi: ZILOLA MEDICAL
Ягова Галина 25.08.2026 14:44
Спасибо сотрудникам лаборатории за профессионализм и внимательное отношение. Всё прошло комфортно и...

Batafsil...

 
Avatarsiz
Klinikaning nomi: ZILOLA MEDICAL
Усомиддинова Висола 25.08.2026 14:42
Очень удобно сдавать анализы именно здесь. Быстрое оформление, аккуратный забор крови и своевременна...

Batafsil...

 
Avatarsiz
Klinikaning nomi: Erkatoymed
Севара 25.08.2026 10:27
Самая лучшая клиника в мире Ребенок вышел из диагноза РАС и ЗПРР

Batafsil...