Asr klinika
Tibbiy markazlar va klinikalar MDS Servis Xodjayeva Muxabbat Ibragimovna

Xodjayeva Muxabbat Ibragimovna

⚕️ Optometrist(Oftalmolog), Kattalar va bolalar uchun
Oliy toifali shifokor
⌛ Ish staji: 24 yil

Shifokor klinikada qabul qiladi: MDS Servis.
Manzil: Klinika manzili Botkin ko'chasi, 110/3 uy, Yashnobod tumani, Toshkent
Mo'ljal: "Botkino"

Konsultatsiya narxi
Oftalmolog (Optometrist)bilan dastlabki maslahat 280 000 so'm

Shifokorning ish kunlari:
Seshanba 08:00-17:00
Payshanba 08:00-17:00
Shanba 08:00-17:00

Shifokor Xodjayeva Muxabbat Ibragimovna qabuliga telefon orqali yozilish: ☎️ +998-78-113-25-62

Yoki telegram orqali yozilish:

Shifokor Xodjayeva Muxabbat Ibragimovna haqida sharhlar

Shifokor Xodjayeva Muxabbat Ibragimovna haqida hali sharhlar yo'q. Birinchi sharhni yozing!

Sharh qoldirish
Batafsil ma'lumot olish va shifokor konsultatsiyasiga telefon orqali yozilishingiz mumkin: ☎️ +998-78-113-25-62

Yoki shifokorga telegram orqali yozilish:


Shifokor Xodjayeva Muxabbat Ibragimovna ga savollar


Hali savollar yo'q

Shu mutaxassislikdagi boshqa shifokorlar

So'nggi sharhlar va izohlar

Avatarsiz
Худойдотов 13.09.2026 07:27
Ассаламу алейкум бизда бита касал бор шуна бор доктор Блан маслихат клиоламизма рак примой кишки

Batafsil...

 
Avatarsiz
Klinikaning nomi: Doctor F Kurbonov
Dilobar Xon 13.09.2026 07:24
Uzd koʻrigi kerak edi

Batafsil...

 
Avatarsiz
Калимбетова 13.09.2026 07:24
Маган. После мастоэктомия. Пластик. Хирург. Восстановление. Груди керек.

Batafsil...

 
Avatarsiz
Klinikaning nomi: Estimed prime
Балгабаева 13.09.2026 07:23
Нужна консультация . «Мне 53 года. Хочу хирургически убрать брыли, улучшить овал и носогубные складк...

Batafsil...