Medilux TOP1
Tibbiy markazlar va klinikalar Mediofarm Hospital Sharakhmedova Malika Mukhitdinovna

Sharakhmedova Malika Mukhitdinovna

⚕️ Embriolog, Kattalar uchun
⌛ Ish staji: 8 yil

Shifokor klinikada qabul qiladi: Mediofarm Hospital.
Manzil: Klinika manzili Kichik xalqa yo‘li 27-b, Yunusobod tumani, Toshkent
Mo'ljal: "Bodomzor" metro bekati

Konsultatsiya narxi
Embriologning dastlabki maslahati 150 000 so'm

Shifokorning ish kunlari:
Dushanba 09:00-12:00
Seshanba 09:00-12:00
Chorshanba 09:00-12:00
Payshanba 09:00-12:00
Juma 09:00-12:00
Shanba 09:00-12:00

Shifokor Sharakhmedova Malika Mukhitdinovna qabuliga telefon orqali yozilish: ☎️ +998-78-777-03-03

Yoki telegram orqali yozilish:

Shifokor Sharakhmedova Malika Mukhitdinovna haqida sharhlar

Shifokor Sharakhmedova Malika Mukhitdinovna haqida hali sharhlar yo'q. Birinchi sharhni yozing!

Sharh qoldirish
Batafsil ma'lumot olish va shifokor konsultatsiyasiga telefon orqali yozilishingiz mumkin: ☎️ +998-78-777-03-03

Yoki shifokorga telegram orqali yozilish:


Shifokor Sharakhmedova Malika Mukhitdinovna ga savollar


Hali savollar yo'q

Shu mutaxassislikdagi boshqa shifokorlar

So'nggi sharhlar va izohlar

Avatarsiz
Klinikaning nomi: Doctor Hasan Medical Center
Шохрух 22.09.2026 17:08
Мен намангандан ман клиникангизга лечения га еру хотин бордик узоги 3 ойда зур натижа билан чикти хо...

Batafsil...

 
Avatarsiz
Klinikaning nomi: Shirin Dental
Nazarova Muxlisa 22.09.2026 16:23
Klinika toza ,barcha sterilizatsiya qonun qoidalariga qatiyan Amal qilinadi. Manga yoqdi.

Batafsil...

 
Avatarsiz
Klinikaning nomi: Az-Med Clinic
#### 22.09.2026 14:17
Здравствуйте!Хорошая клиника,удобный режим работы.Медсестра в процедурном кабинете -профессионал, оч...

Batafsil...

 
Avatarsiz
Klinikaning nomi: Az-Med Clinic
Бахронова Рухшона Бахроновна 22.09.2026 14:04
Муомалалари жуда яхши хизмат курсатиш ало даражада

Batafsil...